IT dla biznesu

Infinite od 14 lat buduje i umacnia swoją pozycję jako dostawca rozwiązań informatycznych dla biznesu w kraju i za granicą. Rozwiązania Infinite wspierają przedsiębiorstwa – bez względu na ich wielkość czy specyfikę prowadzonej działalności – w automatyzacji i optymalizacji kluczowych procesów biznesowych. Dotychczas oprogramowanie znalazło zastosowanie w ponad 5000 firm, reprezentujących różne sektory m.in.: FMCG, motoryzacja, przemysł ciężki, logistyka, SHE, DIY.

Wiodący obszar działalności Infinite stanowią systemy EDI, umożliwiające wymianę i archiwizację dokumentów w formie elektronicznej oraz rozwiązania klasy SFA, wspierające pracę mobilnych zespołów sprzedażowych. Ofertę firmy dopełnia zaawansowany system ERP, ułatwiający zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, a także serwis IT. Nowością w ofercie jest innowacyjne rozwiązanie Infinite AIR, bazujące na technologii mikrolokalizacji, które wspiera sieci i galerie handlowe w działaniach marketingowo-sprzedażowych. W bieżącym roku zakres usług Infinite został poszerzony o system ECM, który umożliwia sprawne zarządzanie dokumentami w organizacji oraz outsourcing IT, który pozwala dostarczać wykwalifikowaną kadrę IT.

Poprzez systematyczną, wnikliwą analizę rynku i zmian, jakie na nim zachodzą, Infinite oferuje rozwiązania, które stanowią odpowiedź na bieżące potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców, co przekłada się na sukces rynkowy spółki. Infinite jest liderem rankingów Gazele Biznesu 2014 oraz Diamenty Forbesa 2015 na Lubelszczyźnie.